o nas

Działalność projektową prowadzimy od roku 1998 r. Od roku 2008 funkcjonujemy w ramach spółki SANKON S.C. Adam i Alicja Santorowscy.

 

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu budynków użyteczności publicznej takich jak budynki biurowe, usługowe, handlowe, salony samochodowe, dworce kolejowe.

 

Zajmujemy się budownictwem przemysłowym obejmującym szeroko pojęte budynki produkcyjne i magazynowe.

Nasz obszar działalności obejmuje również specjalistyczne budownictwo inżynieryjne: przejścia podziemne, przepusty, wiadukty, drogi, place magazynowe, parkingi, ekrany akustyczne.

 

Posiadamy bogate doświadczenie i duże zaplecze techniczne, umożliwiające nam szybkie i niezawodne opracowywanie projektów wielobranżowych, optymalizację konstrukcji oraz wykonywanie projektów wykonawczych i warsztatowych.

 

Wykonujemy ponadto opinie techniczne, ekspertyzy oraz przeglądy okresowe obiektów.

Sprawujemy nadzór autorski oraz nadzór inwestorski.

 

Świadczymy również usługi w formule „projektuj i buduj”.

 

W trosce o dobro Klienta proponujemy rozwiązania optymalne, które zadowolą jego wymagania funkcjonalne i estetyczne oraz zapewnią ekonomiczną realizację inwestycji.

Przeprowadzamy naszych Klientów przez inwestycję począwszy od fazy koncepcji, projektu poprzez realizację  aż do pomyślnego oddania obiektu do użytkowania.